Archives

now browsing by author

 

MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 na mecie!

W Gdyni zakończyliśmy tegoroczną trasę MetLife Tour Kocham Rowerek. Po raz drugi spotkaliśmy się przy Hali Arena.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Gdyni 2015

Finał uroczyście otworzył Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski – Przewodniczący Rady Miasta Gdyni i pełnomocnik prezydenta do spraw komunikacji rowerowej oraz przedstawiciel sponsora głównego Jarosław Cynar – dyrektor gdyńskiego oddziału MetLife.

W wyścigu wzięło udział blisko 600 dzieci! Maluchy ścigały się na dystansie 50 metrów, starsze dzieci miały do pokonania 100 metrów. Wszyscy uczestnicy po przekroczeniu mety stanęli na podium i zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz niespodziankami od firm MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik i Zakamarki.
Wyścigi to był wspaniały pretekst do rodzinnego piknikowania na świeżym powietrzu. I choć pogoda kilka razy spłatała nam figla, parasole i sztormiaki świetnie zdały egzamin. Atrakcjom nie było końca.

W namiocie sponsora głównego dzieci mogły poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Chętnie też rysowały Snoopiego, maskotkę wyścigów, dmuchały balony na czas,a zgodnie z ideą promocji zdrowego trybu życia chętnie chrupały zdrowe owoce.
Miasto Gdynia we współpracy z m.in. Bajkowo, City Jump, PitStop zapewniło szereg aktywności dla małych i dużych. Młodsze dzieci kolorowały tekturowe wigwamy, skakały na trampolinie, starsze ścigały sie, ale tym razem na symulatorach rajdowych.

W namiocie NC+ na dzieci czekały słodycze, a panie z Palmolive-Colgate zmieniały dziecięce buzie w wymarzone postaci z bajek. Emocji nie zabrakło też na stoisku Komandor, gdzie każde dziecko, które narysowało swoją szafę marzeń mogło wylosować upominek.
Dzieci chętnie fotografowały się z maskotką Centrum Nauki Eksperyment, królikiem Palmolive i towarzyszącym nam przez cały Tour Snoopiem :)

A skoro finał, to czas na podsumowania. Odwiedziliśmy w tym roku 12 miast. W wyścigach wzięło udział 5000 zawodników, najwięcej wśród nich było 3 i 4 latków. Nasz event w sumie odwiedziło około 15000 uczestników – zgodnie z formułą rodzinnego piknikowania. Rozdaliśmy 60 000 nagród od naszych partnerów MetLife, Palmolive, Colgate, Dr. Gerard, Jupik, Endo, Wader, Ameet, Zakamarki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywne uczestnictwo w naszych imprezach. To wszystko z myślą o Was i dla Was :)
Miastom i ich włodarzom za wieloletnią pomoc w przygotowaniach, honorowe patronaty i wspaniałe relacje. Służbom mundurowym 12 miast, przy Waszym wsparciu uczyliśmy dzieci przepisów ruchu drogowego i odpowiedzialnego zachowania na drodze. Sponsorowi Tytularnemu, Partnerom, Fundatorom Nagród – bez Was nie przejechalibyśmy Touru w tak pięknym stylu. Mediom za fantastyczne nagłośnienie wydarzenia – dzięki Wam możemy poszczycić się kolejnym rekordem liczby zawodników.
Wszystkim, którzy nas na trasie wspierali, pomagali i kibicowali.
Do zobaczenia za rok!

Wasza Drużyna Rowerkowa :)

Wyścigi w Toruniu za nami!

20 czerwca Bulwar Filadelfijski w Toruniu zapełnił się dziecięcymi rowerkami.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Toruniu 2015

Dziewczynki i chłopcy w wieku od 3 do 10 lat przyjechali wziąć udział w MetLife Tour Kocham Rowerek 2015. Każdy z uczestników miał szansę stanąć na podium i otrzymał pamiątkowy dyplom oraz torbę upominków od naszych partnerów.

Miejsce było idealne do wspólnego piknikowania. Wspaniały plac zabaw, plaża miejska, wielokilometrowa trasa spacerowa i rowerowa. Dlatego też po skończonym wyścigu rodzice chętnie wypoczywali, a dzieci mogły w tym czasie skorzystać z przygotowanych atrakcji.

I tak, pod czujnym okiem policjantów z Torunia, mogły szlifować umiejętności poruszania się w ruchu drogowym, wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez MetLife, pomalować buźki w namiocie Palmolive-Colgate, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bawiliśmy się świetnie i do zobaczenia za rok w tym samym miejscu! :)

Tłumy na Powiślu!

Setki kolorowych rowerków opanowało Plac Wielkiej Armii Napoleona w Krakowie.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Krakowie 2015

Maluchy i starszaki ścigały się w tegorocznej edycji wyścigów rowerkowych MetLife Tour Kocham Rowerek 2015. Zawody tradycyjnie rozpoczęły najmłodsze dzieci, których na torze wspierali rodzice. Starsze pociechy odważnie rozwijały zawrotne prędkości w walce o miejsce na podium. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i torbę z upominkami.

Naukę jazdy na rowerze i poruszania się w ruchu drogowym doskonaliły w przygotowanym specjalnie Miasteczku Drogowym i na torze przeszkód. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigów czuwali krakowscy policjanci, którzy także udostępnili na czas trwania imprezy swój radiowóz i motor. Dzieci miały ogromną frajdę z możliwości wcielenia się w rolę funkcjonariusza.

Przed gorącym słońcem uczestnicy rowerkowego pikniku z przyjemnością chowali się w namiotach naszych partnerów, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, m.in. malowanie buziek, losowanie kolorowych gadżetów, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, rysowanie, konkursy.

Gorąco dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną niedzielną zabawę i do zobaczenia za rok!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa, Hotel Galicya
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Mali rowerzyści opanowali Dolinę Trzech Stawów!

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła 350 zawodnikom, którzy przyjechali na kolorowych rowerkach ścigać się do Doliny Trzech Stawów w Katowicach.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Katowicach 2015

W zawodach startowały dziewczynki i chłopcy w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach. Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody.
Zawody były tylko częścią rodzinnego pikniku.

Dla dzieci przygotowaliśmy m.in. Miasteczko Ruchu Drogowego i rowerowy tor przeszkód. Nad prawidłowymi przejazdami czuwały piękne przedstawicielki katowickiej policji, a udostępniony do zwiedzania radiowóz sprawił, że każdy mógl choć przez chwilę poczuć się jak funkcjonariusz na służbie.

Wiele atrakcji zapewnili także nasi partnerzy. Czekając na swój start lu po zakończonym wyścigu, w namiocie sponsora głównego MetLife dzieci chętnie rysowały, grały w memo, poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Palmolive kolorował dziecięce buzie, w namiocie NC+ kręciło się koło fortuny, a pluszowe maskotki naszych partnerów chętnie pozowały do zdjęć. Rodzice także mogli wykazać się duchem rywalizacji i w sportowych konkurencjach wygrywali dla swoich pociech nagrody od Endo, Ameet i Zakamarków. Upał, żar i gorące słońce w niczym nie odebrały radości ze wspólnego piknikowania.

Bawiliśmy się wspaniale i za rok widzimy się znowu!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Szczegóły na stronach www.wyscigirowerkowe.pl oraz https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Już 21 czerwca MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 – Wyścigi Rowerkowe w Gdyni!

plakat_Gdynia_popr

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych. MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 21 czerwca o godz. 10.00 przy Hali Arena.

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.
Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko – ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl.
https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik, Zakamarki
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Kontakt z Biurem Prasowym Projektu:
PR and Communications Manager
Ewelina Skweres
ewelina.skweres@allingroup.com.

Już 20 czerwca MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 – Wyścigi Rowerkowe w Toruniu!

plakat_Toruń

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych. MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 20 czerwca o godz. 10.00 na Bulwarze Filadelfijskim przy plaży miejskiej.

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.
Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko – ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl (w temacie maila należy podać miasto).
W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl.
https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik, Felamela
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Kontakt z Biurem Prasowym Projektu:
PR and Communications Manager
Ewelina Skweres
ewelina.skweres@allingroup.com.

Już 14 czerwca MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 – Wyścigi Rowerkowe w Krakowie!

plakat_Kraków_popr

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych.MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 14 czerwca o godz. 10.00 na ul. Powiśle 11 (plac przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego).

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.
Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje
się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko – ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl (w temacie maila należy podać miasto).
W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl.
https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa, Hotel Galicya
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Kontakt z Biurem Prasowym Projektu:
PR and Communications Manager
Ewelina Skweres
ewelina.skweres@allingroup.com.

Już 13 czerwca MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 – Wyścigi Rowerkowe w Katowicach!

plakat_Katowice_popr

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych. MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowic Marcina Krupy, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 13 czerwca o godz. 10.00 w Dolinie Trzech Stawów.

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.
Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje
się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko – ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej
informacji na www.metlife.pl.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl (w temacie maila należy podać miasto).
W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl
https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji
S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Kontakt z Biurem Prasowym Projektu:
PR and Communications Manager
Ewelina Skweres
ewelina.skweres@allingroup.com.

Gorące wyścigi w Lublinie!

250 zawodników wzięło udział w niedzielnych wyścigach rowerkowych, które odbyły się przy Stadionie Arena Lublin.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Lublinie 2015

Zawody tradycyjnie rozpoczęły trzylatki, które ścigały się na rowerkach biegowych oraz czterokołowych. Starsi rozpędzali się do zawrotnych prędkości na swoich dwukołowcach. Wszyscy uczestnicy dumnie prezentowali się na podium podczas odbierania pamiątkowych dyplomów
i nagród ufundowanych przez firmy: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.

Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się Miasteczko Ruchu Drogowego, w którym mogły poznać przepisy obowiązujące na drodze. O bezpieczeństwo małych i dużych uczestników pikniku dbali funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji. Udostępnili także swoje radiowozy, w których dzieci chętnie się fotografowały. Niesamowitą frajdę sprawili małym i dużym strażacy. Wszyscy mogli poznać tajniki działania wozu bojowego, przymierzyć hełm i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ale najlepszą rozrywką była uruchomione przez strażaków kurtyny wodne, które nie tylko łagodziły siłę lejącego się z nieba żaru, ale były wspaniałą rozrywką dla każdej grupy wiekowej.

Wyścigom towarzyszyły atrakcje i konkursy przygotowane przez Organizatora i Sponsorów.
Dzieci chętnie sprawdzały swoje umiejętności jazdy na rowerze na torze przeszków i w Miasteczku Drogowym. Z naszym sponsorem tytularnym MetLife uczyły się pierwszej pomocy przedmedycznej, chrupiąc przy tym zdrowe owoce. Ćwiczyły pamięć przy grze memo i dawały upust swej kreatywności w rysowaniu.
W rodzinnych zawodach rodziny wspólnie zdobywały upominki od naszych partnerów: wydawnictw Ameet i Zakamarki oraz gadżety od znanej i lubianej marki dziecięcej Endo.

Przed nami dwa ostatnie rowerkowe weekendy. Katowice, Kraków, Toruń i Gdynia. Do zobaczenia na trasie!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Lublina Krzysztof Żuk
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl.

Rowerowe lato w Zielonej Górze!

Gdyby nie data w kalendarzu, bylibyśmy przekonani, że w Zielonej Górze właśnie trwa w najlepsze  gorące lato. W sobotnie przedpołudnie blisko 250 dzieci przyjechało ścigać się na rowerkach do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe – Zielona Góra 2015

Najmłodszym na trasie towarzyszyli rodzice lub starsze rodzeństwo. Maluchy dopingowane przez najbliższych z uśmiechem mijały linię mety. Starsi zawodnicy samodzielnie pokonywali wyznaczony odcinek toru, rywalizując o miejsce na podium.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i torbę niespodzianek od naszych rowerkowych przyjaciół, m.in. wodę Jupik, którą mali sportowcy chętnie gasili pragnienie.
W trakcie wyścigów kolejka chętnych ustawiała się do Miasteczka Ruchu Drogowego. Pod czujnym okiem Strażników Miejskich z Zielonej Góry dzieci ćwiczyły znajomość poruszania się na drodze.
W namiocie Sponsora Tytularnego MetLife można było wygrać tablet. Dzieci  chętnie ćwiczyły pamięć przy multimedialnej grze memo, rysowały maskotkę Snoopy, a także uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na stoisku Colgate maluchy chętnie wystawiały buzie do malowania, a potem fotografowały się z Rybką MiniMini+ . W namiocie NC+ bez przerwy kręciło się koło fotruny i można było wygrać kolorowe gadżety.
Rodzice mogli wykazać się sprawnością fizyczną w rodzinnych konkursach. Biegali, skakali, robili przysiady. Dzięki ich zaangażowaniu dzieci mogły cieszyć się z wspaniałych nagród: m.in. upominkami od Endo, książeczkami z naklejkami od wydawnictwa Ameet i tematycznie powiązanymi z imprezą książeczkami od wydawnictwa Zakamarki.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Zielonej Góry Janusz Kubicki
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa, Helen Doron
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

^

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress