Rowerowe lato w Zielonej Górze!

Gdyby nie data w kalendarzu, bylibyśmy przekonani, że w Zielonej Górze właśnie trwa w najlepsze  gorące lato. W sobotnie przedpołudnie blisko 250 dzieci przyjechało ścigać się na rowerkach do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe – Zielona Góra 2015

Najmłodszym na trasie towarzyszyli rodzice lub starsze rodzeństwo. Maluchy dopingowane przez najbliższych z uśmiechem mijały linię mety. Starsi zawodnicy samodzielnie pokonywali wyznaczony odcinek toru, rywalizując o miejsce na podium.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i torbę niespodzianek od naszych rowerkowych przyjaciół, m.in. wodę Jupik, którą mali sportowcy chętnie gasili pragnienie.
W trakcie wyścigów kolejka chętnych ustawiała się do Miasteczka Ruchu Drogowego. Pod czujnym okiem Strażników Miejskich z Zielonej Góry dzieci ćwiczyły znajomość poruszania się na drodze.
W namiocie Sponsora Tytularnego MetLife można było wygrać tablet. Dzieci  chętnie ćwiczyły pamięć przy multimedialnej grze memo, rysowały maskotkę Snoopy, a także uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na stoisku Colgate maluchy chętnie wystawiały buzie do malowania, a potem fotografowały się z Rybką MiniMini+ . W namiocie NC+ bez przerwy kręciło się koło fotruny i można było wygrać kolorowe gadżety.
Rodzice mogli wykazać się sprawnością fizyczną w rodzinnych konkursach. Biegali, skakali, robili przysiady. Dzięki ich zaangażowaniu dzieci mogły cieszyć się z wspaniałych nagród: m.in. upominkami od Endo, książeczkami z naklejkami od wydawnictwa Ameet i tematycznie powiązanymi z imprezą książeczkami od wydawnictwa Zakamarki.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Zielonej Góry Janusz Kubicki
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa, Helen Doron
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

^

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress