Gorące wyścigi w Lublinie!

250 zawodników wzięło udział w niedzielnych wyścigach rowerkowych, które odbyły się przy Stadionie Arena Lublin.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Lublinie 2015

Zawody tradycyjnie rozpoczęły trzylatki, które ścigały się na rowerkach biegowych oraz czterokołowych. Starsi rozpędzali się do zawrotnych prędkości na swoich dwukołowcach. Wszyscy uczestnicy dumnie prezentowali się na podium podczas odbierania pamiątkowych dyplomów
i nagród ufundowanych przez firmy: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.

Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się Miasteczko Ruchu Drogowego, w którym mogły poznać przepisy obowiązujące na drodze. O bezpieczeństwo małych i dużych uczestników pikniku dbali funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji. Udostępnili także swoje radiowozy, w których dzieci chętnie się fotografowały. Niesamowitą frajdę sprawili małym i dużym strażacy. Wszyscy mogli poznać tajniki działania wozu bojowego, przymierzyć hełm i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ale najlepszą rozrywką była uruchomione przez strażaków kurtyny wodne, które nie tylko łagodziły siłę lejącego się z nieba żaru, ale były wspaniałą rozrywką dla każdej grupy wiekowej.

Wyścigom towarzyszyły atrakcje i konkursy przygotowane przez Organizatora i Sponsorów.
Dzieci chętnie sprawdzały swoje umiejętności jazdy na rowerze na torze przeszków i w Miasteczku Drogowym. Z naszym sponsorem tytularnym MetLife uczyły się pierwszej pomocy przedmedycznej, chrupiąc przy tym zdrowe owoce. Ćwiczyły pamięć przy grze memo i dawały upust swej kreatywności w rysowaniu.
W rodzinnych zawodach rodziny wspólnie zdobywały upominki od naszych partnerów: wydawnictw Ameet i Zakamarki oraz gadżety od znanej i lubianej marki dziecięcej Endo.

Przed nami dwa ostatnie rowerkowe weekendy. Katowice, Kraków, Toruń i Gdynia. Do zobaczenia na trasie!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Lublina Krzysztof Żuk
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

^

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress