Mali rowerzyści opanowali Dolinę Trzech Stawów!

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła 350 zawodnikom, którzy przyjechali na kolorowych rowerkach ścigać się do Doliny Trzech Stawów w Katowicach.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Katowicach 2015

W zawodach startowały dziewczynki i chłopcy w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach. Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody.
Zawody były tylko częścią rodzinnego pikniku.

Dla dzieci przygotowaliśmy m.in. Miasteczko Ruchu Drogowego i rowerowy tor przeszkód. Nad prawidłowymi przejazdami czuwały piękne przedstawicielki katowickiej policji, a udostępniony do zwiedzania radiowóz sprawił, że każdy mógl choć przez chwilę poczuć się jak funkcjonariusz na służbie.

Wiele atrakcji zapewnili także nasi partnerzy. Czekając na swój start lu po zakończonym wyścigu, w namiocie sponsora głównego MetLife dzieci chętnie rysowały, grały w memo, poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Palmolive kolorował dziecięce buzie, w namiocie NC+ kręciło się koło fortuny, a pluszowe maskotki naszych partnerów chętnie pozowały do zdjęć. Rodzice także mogli wykazać się duchem rywalizacji i w sportowych konkurencjach wygrywali dla swoich pociech nagrody od Endo, Ameet i Zakamarków. Upał, żar i gorące słońce w niczym nie odebrały radości ze wspólnego piknikowania.

Bawiliśmy się wspaniale i za rok widzimy się znowu!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Szczegóły na stronach www.wyscigirowerkowe.pl oraz https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

^

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress