Tłumy na Powiślu!

Setki kolorowych rowerków opanowało Plac Wielkiej Armii Napoleona w Krakowie.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Krakowie 2015

Maluchy i starszaki ścigały się w tegorocznej edycji wyścigów rowerkowych MetLife Tour Kocham Rowerek 2015. Zawody tradycyjnie rozpoczęły najmłodsze dzieci, których na torze wspierali rodzice. Starsze pociechy odważnie rozwijały zawrotne prędkości w walce o miejsce na podium. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i torbę z upominkami.

Naukę jazdy na rowerze i poruszania się w ruchu drogowym doskonaliły w przygotowanym specjalnie Miasteczku Drogowym i na torze przeszkód. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigów czuwali krakowscy policjanci, którzy także udostępnili na czas trwania imprezy swój radiowóz i motor. Dzieci miały ogromną frajdę z możliwości wcielenia się w rolę funkcjonariusza.

Przed gorącym słońcem uczestnicy rowerkowego pikniku z przyjemnością chowali się w namiotach naszych partnerów, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, m.in. malowanie buziek, losowanie kolorowych gadżetów, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, rysowanie, konkursy.

Gorąco dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną niedzielną zabawę i do zobaczenia za rok!

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa, Hotel Galicya
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik.
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Bliżej Przedszkola, Radio Zet Gold.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

^

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress