MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 na mecie!

W Gdyni zakończyliśmy tegoroczną trasę MetLife Tour Kocham Rowerek. Po raz drugi spotkaliśmy się przy Hali Arena.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu 2015
Wyścigi Rowerkowe w Gdyni 2015

Finał uroczyście otworzył Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski – Przewodniczący Rady Miasta Gdyni i pełnomocnik prezydenta do spraw komunikacji rowerowej oraz przedstawiciel sponsora głównego Jarosław Cynar – dyrektor gdyńskiego oddziału MetLife.

W wyścigu wzięło udział blisko 600 dzieci! Maluchy ścigały się na dystansie 50 metrów, starsze dzieci miały do pokonania 100 metrów. Wszyscy uczestnicy po przekroczeniu mety stanęli na podium i zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz niespodziankami od firm MetLife, Endo,Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik i Zakamarki.
Wyścigi to był wspaniały pretekst do rodzinnego piknikowania na świeżym powietrzu. I choć pogoda kilka razy spłatała nam figla, parasole i sztormiaki świetnie zdały egzamin. Atrakcjom nie było końca.

W namiocie sponsora głównego dzieci mogły poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Chętnie też rysowały Snoopiego, maskotkę wyścigów, dmuchały balony na czas,a zgodnie z ideą promocji zdrowego trybu życia chętnie chrupały zdrowe owoce.
Miasto Gdynia we współpracy z m.in. Bajkowo, City Jump, PitStop zapewniło szereg aktywności dla małych i dużych. Młodsze dzieci kolorowały tekturowe wigwamy, skakały na trampolinie, starsze ścigały sie, ale tym razem na symulatorach rajdowych.

W namiocie NC+ na dzieci czekały słodycze, a panie z Palmolive-Colgate zmieniały dziecięce buzie w wymarzone postaci z bajek. Emocji nie zabrakło też na stoisku Komandor, gdzie każde dziecko, które narysowało swoją szafę marzeń mogło wylosować upominek.
Dzieci chętnie fotografowały się z maskotką Centrum Nauki Eksperyment, królikiem Palmolive i towarzyszącym nam przez cały Tour Snoopiem :)

A skoro finał, to czas na podsumowania. Odwiedziliśmy w tym roku 12 miast. W wyścigach wzięło udział 5000 zawodników, najwięcej wśród nich było 3 i 4 latków. Nasz event w sumie odwiedziło około 15000 uczestników – zgodnie z formułą rodzinnego piknikowania. Rozdaliśmy 60 000 nagród od naszych partnerów MetLife, Palmolive, Colgate, Dr. Gerard, Jupik, Endo, Wader, Ameet, Zakamarki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywne uczestnictwo w naszych imprezach. To wszystko z myślą o Was i dla Was :)
Miastom i ich włodarzom za wieloletnią pomoc w przygotowaniach, honorowe patronaty i wspaniałe relacje. Służbom mundurowym 12 miast, przy Waszym wsparciu uczyliśmy dzieci przepisów ruchu drogowego i odpowiedzialnego zachowania na drodze. Sponsorowi Tytularnemu, Partnerom, Fundatorom Nagród – bez Was nie przejechalibyśmy Touru w tak pięknym stylu. Mediom za fantastyczne nagłośnienie wydarzenia – dzięki Wam możemy poszczycić się kolejnym rekordem liczby zawodników.
Wszystkim, którzy nas na trasie wspierali, pomagali i kibicowali.
Do zobaczenia za rok!

Wasza Drużyna Rowerkowa :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

^

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress